piątek, 11 grudnia 2015

Róże herbaciane.Grudniowe.Urodzinowe.
Motto.

Szaleńcy, którzy myślą, że są w stanie zmienić świat, zmieniają go
Steve Jobs

Czyli,że od jutra świętuję???

Bo zrobiłam pyszne ciacho na jutro do pracy,bo zlałam winko z winogron,bo przygotuję flaszeczkę naleweczki do spróbowania:) oj,będzie się działo;)
Już właśnie wróciłam z kuchni,mam dobry humor,winko pierwsza klasa,naleweczki teżżż:D
Jutro wypisują Babcię ze szpitala,od jutro świętuję swoje urodziny,generalnie dobre wiadomości.Wieczór mi zleciał na przedświątecznych klimatach,nawet nie wiem,kiedy?
Z opowieści dziwnej treści:Trenuję wizualizacje.Kładąc się spać słucham relaksującej muzy i wyobrażam sobie ...co? Tego nie zdradzę,ale TO przyjemne jest:)
A propos relaksacji i wizualizacji,to kto mi podpowie jak zwizualizować sobie kosmetyczkę,która zrobi mnie na bóstwo na jutro??? bo jak tak dalej pójdzie to zamiast bogini będę jutro zombiakiem!!!
Spać!!!  00.24 na osi.Muszę ogarnąć się i to szybko,mogę przesunąć wstawanie z 6.00 na 6.30 co i tak za bardzo nie uratuje mi tyłka bo muszę jutro zdążyć.Bo jutro ważny dzień.Tak ważny,że aż chce się żyć!
Dobranoc,moje żabki,ropuszki,zaklęci królewicze i inne stworzenia boskie!
Śpijcie dobrze ,a od jutra ,ogłaszam uroczyście-zaczynam przyjmować urodzinowe życzenia <3                                      PS. to pisała kobieta dojrzała jak wino,apetycznie mądra z baaardzo dużą erotyczną powierzchnią użytkową:)Kocham WAS<3