wtorek, 6 sierpnia 2013

Dzień dobry,już popołudnie:)))

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0SEg695ce3k#at=33
,,Twój Anioł chce Twą wiarę obudzić.....''
Mija kolejny dzień tygodnia,pierwszy tydzień sierpnia,kolejny miesiąc lata...ja zasłuchana,onieśmielona,lekko zagubiona-cieszę się z każdej chwili,,Bo te chwile są z nami....''znowu utożsamiam się z muzyką:)tak,bo to lubię.
W pracy dziś 30 stopni w najchłodniejszy miejscu(pomijam chłodnie)więc wytapiam się....najlepiej byłoby poleżeć na plaży,chłodząc się kąpielą,ale widać nie jest mi to pisane.Praca uszlachetnia podobno,więc uszlachetniam się regularnie:D Nie narzekam,broń Boże,lubię swoją pracę!ale z utęsknieniem czekam urlopu:) hihihihi.....
Odpoczywam,bo muszę nabrać sił na wieczorną przejażdżkę z A.Nie muszę pisać,że ...rowerami?tak,dziecko moje bardzo lubi spędzać aktywnie czas z mamą, zwłaszcza gdy zahaczamy  o plac zabaw:)Ma tyle energii w sobie,jestem pełna podziwu.
Nikt oprócz Jaskółeczki nie skomentował mojego obrazu ,,Sianokosy"....kilka zdjęć,każde inne,pech.Trzeba by zobaczyć ten obraz na żywo,gwarantuję,że o wiele lepiej się prezentuje.Zastanawiam się,czy go jeszcze ,,pognieść" czy lepiej zostawić?sama nie wiem,czekam na Wasze głosy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz